GEOLOKALIZACJA POJAZDÓWWyposaż swoją flotę pojazdów w najlepszej cenie!
GEOLOKALIZACJA POJAZDÓW
Wyposaż swoją flotę pojazdów w najlepszej cenie!
Zaoszczędź nawet 30%
porównując oferty wszystkich usługodawców w branży
Zaoszczędź nawet 30%porównując oferty wszystkich usługodawców w branży

Geolokalizacja dla działów sprzedaży

Czas czytania: 1 minut(y)

Systemy geolokalizacji pojazdów służbowych idealnie odpowiadają potrzebom personelu sprzedażowego, który często jest w drodze, pod kątem monitorowania zadań. W interesie firmy zatrudniającej przedstawicieli handlowych i sprzedawców jest zainstalowanie rozwiązań geolokalizacyjnych umożliwiających:

  • Optymalizację przejazdów i zwiększenie liczby spotkań
  • Ułatwienie pracy przedstawicieli handlowych: planowanie tras delegacji, przekazywanie raportów ze spotkań
  • Analizę zachowań kierowców, aby zachęcić ich do bezpieczniejszego i bardziej ekonomicznego zachowania.

Geolokalizacja pojazdów służbowych: narzędzie do zarządzania czasem pracy

Wiele firm wprowadza w życie rozwiązanie geolokalizacji GPS połączone z opcjami zarządzania czasem i pomocą w planowaniu delegacji. Dzięki oprogramowaniu, pracownik wprowadza do systemu wszystkie informacje dotyczące swojego dnia pracy (spotkania, adresy, ograniczenia…). Oprogramowanie bierze pod uwagę wszystkie te parametry, aby wyznaczyć najbardziej optymalną trasę. Program aktualizuje się w czasie rzeczywistym pod kątem nieprzewidzianych zdarzeń (opóźnienia, odwołania, korki...).

Istnieją również zintegrowane narzędzia raportowania: pracownik w trasie może zdać sprawozdanie z zadania tak szybko jak delegacja się zakończy. Nie ma już potrzeby powrotu do siedziby firmy: wszystkie informacje są automatycznie przekazywane oprogramowaniu do przetwarzania danych. Firma ma w ten sposób pewność, że pracownik nie traci niepotrzebnie czasu w trasie i może w bardziej optymalny sposób skoncentrować się na swoim głównym zadaniu.