Pojazdy

Znajdź wszystkie nasze produkty i usługi Pojazdy

Pojazdy

Zapoznaj się z naszymi treściami o geolokalizacja pojazdów

Przewodnik zakupowy po :1
  • Przewodnik zakupowy
  • Pytania / Odpowiedzi
Przewodnik zakupowy, często zadawane pytania i usługodawcy: zapoznaj się z naszymi treściami o geolokalizacja pojazdów. Porównaj bezpłatnie oferty odpowiadające Twoim potrzebom wypełniając nasz darmowy formularz zapytania o oferty. Porównaj oferty geolokalizacja pojazdów

Zapoznaj się z naszymi treściami o karta paliwowa

Przewodnik zakupowy po :1
  • Przewodnik zakupowy
  • Pytania / Odpowiedzi
Przewodnik zakupowy, często zadawane pytania i usługodawcy: zapoznaj się z naszymi treściami o karta paliwowa. Porównaj bezpłatnie oferty odpowiadające Twoim potrzebom wypełniając nasz darmowy formularz zapytania o oferty. Porównaj oferty karta paliwowa

Jeśli chodzi o pojazdy służbowe, przede wszystkim należy odróżnić pojazdy użytkowe od pojazdów lekkich. Pojazd użytkowy służy do przewozu towarów, podczas gdy samochód służbowy jest korzyścią w naturze przyznawaną pracownikom, którzy często są w trasie (przedstawicielom handlowym itp.…). Natomiast pośród samochodów służbowych należy odróżnić pojazd funkcyjny od pojazdu usługowego. Samochód usługowy może być użytkowany jedynie do celów służbowych. Tymczasem samochód funkcyjny jest oddany do dyspozycji pracownika i może być zatem użytkowany poza godzinami pracy.

Bez względu na politykę firmy, pojazdy służbowe wiążą się z wieloma zaletami. Pozwalają one między innymi usprawnić przejazdy, a także motywować pracowników. Samochód służbowy poprawia również wizerunek firmy w oczach klientów. Ponadto, jeśli zdecydują się Państwo na zakup pojazdu, koszt zakupu zamortyzuje się dzięki osiągniętym zyskom. W ten sposób sprawią Państwo, że flota pojazdów stanie się częścią majątku przedsiębiorstwa, dzięki czemu wzrośnie jego wartość.

Zarządzanie flotą pojazdów wiąże się jednakże z pokaźnymi wydatkami (raty, utrzymanie, ubezpieczenie, naprawy, paliwo…). Ważne jest więc, by pojazdy były dopasowane do Państwa potrzeb.

Aby zoptymalizować koszty, mogą Państwo skorzystać z usług dodatkowych. Do tych godnych polecenia należą system geolokalizacji i karta paliwowa.

Geolokalizacja umożliwia sprawdzanie w czasie rzeczywistym położenia każdego pracownika, aby poprawić jakość wykonywanych zleceń, monitorować przebieg trasy oraz ułatwić komunikację pomiędzy zespołami. Z kolei karta paliwowa pozwala ustalić limit wydatków na przejazdy, uprościć księgowość, a także skorzystać z preferencyjnego cennika przy tankowaniu.

Wybierz produkt lub usługę, które Cię interesują