GEOLOKALIZACJA POJAZDÓWWyposaż swoją flotę pojazdów w najlepszej cenie!
GEOLOKALIZACJA POJAZDÓW
Wyposaż swoją flotę pojazdów w najlepszej cenie!
Zaoszczędź nawet 30%
porównując oferty wszystkich usługodawców w branży
Zaoszczędź nawet 30%porównując oferty wszystkich usługodawców w branży

Zarządzanie flotą pojazdów dzięki geolokalizacji

Czas czytania: 1 minut(y)

Geolokalizacja stała się niezbędnym narzędziem dla wszystkich firm, które muszą zarządzać flotą pojazdów. Rozwiązanie to umożliwia efektywną koordynację wszystkich samochodów służbowych w czasie rzeczywistym, w celu optymalizacji przejazdów. A oszczędność czasu często przekłada się też na zysk finansowy.

Bezpośrednie korzyści geolokalizacji

Geolokalizacja przynosi niezaprzeczalne korzyści dla każdego rodzaju działalności, w którym konieczne jest zarządzanie flotą pojazdów.

  • W przypadku karetek, pomoc szybciej trafia do pacjentów, ponieważ do każdego wezwania przydzielana jest najbliższa karetka.
  • Dzięki geolokalizacji, firmy wykonujące prace konserwacyjne łatwo znajdą technika znajdującego się w pobliżu klienta. Dzięki temu klient jest szybciej obsłużony.
  • Firmy dostawcze mogą koordynować w czasie rzeczywistym swoich dostawców pod kątem odległości, a także precyzyjnie określić czas dostawy.
  • Wszyscy przedstawiciele handlowi pozostają w kontakcie z siedzibą firmy, a także z innymi współpracownikami w terenie w celu podziału klientów na strefy w czasie rzeczywistym.
  • Firmy taksówkarskie optymalizują dzienną aktywność swojej floty w czasie rzeczywistym poprzez przydzielanie najbardziej odpowiednich pojazdów.

Geolokalizacja jest niezaprzeczalnym narzędziem zwiększającym produktywność zarządzania flotą pojazdów.

 

Zarządzanie flotą pojazdów w usługach publicznych

Wiele rodzajów firm świadczących usługi publiczne również musi zarządzać flotą pojazdów. Aby lepiej służyć obywatelom, rozwiązania geolokalizacyjne oferują wszystkim niezawodną i praktyczną usługę, a jednocześnie ułatwiają zadanie pracownikom.

Jeśli chodzi o przewóz osób, na przykład komunikację miejską, transport szkolny czy przewóz osób niepełnosprawnych, geolokalizacja optymalizuje przejazdy i pozwala jak najlepiej zarządzać przejazdami w godzinach szczytu, jak również reagować na ewentualne awarie. Płynność przejazdu jest w ten sposób zapewniona.