GEOLOKALIZACJA POJAZDÓWWyposaż swoją flotę pojazdów w najlepszej cenie!
GEOLOKALIZACJA POJAZDÓW
Wyposaż swoją flotę pojazdów w najlepszej cenie!
Zaoszczędź nawet 30%
porównując oferty wszystkich usługodawców w branży
Zaoszczędź nawet 30%porównując oferty wszystkich usługodawców w branży

Zalety monitoringu floty pojazdów służbowych

Czas czytania: 1 minut(y)

Jeśli jesteś szefem firmy i zarządzasz flotą pojazdów, technologie geolokalizacyjne mogą znacznie uprościć to zadanie. Oprócz zapobieganiu kradzieży, systemy te znacząco przyczyniają się do optymalizacji produktywności twojego przedsiębiorstwa. Poznajmy razem korzyści zdalnego monitoringu floty, zarówno dla pracowników, jak i dla klientów.

Korzyści finansowe

Zarządzanie flotą pojazdów dzięki programom do monitoringu floty umożliwia określenie położenia geograficznego pojazdów kierowanych przez pracowników znajdujących się w trasie. To daje możliwość lepszego przydzielania zleceń pod kątem kryterium odległości, skracając tym samym czas trasy oraz zmniejszając wydatki na paliwo. W ciągu roku wymienione wyżej wydatki mogą się odbić na budżecie. Oszczędność paliwa sprawi również, że firma będzie się wyróżniać pod kątem działań na rzecz środowiska.

Monitoring floty poprzez geolokalizacj?

Monitoring floty i wizerunek marki

Polepszając zarządzanie flotą pojazdów, optymalizujemy jednocześnie niezawodność pracowników znajdujących się w trasie. Jest to bardzo przydatne na przykład w kontekście dostaw towarów. Większa punktualność tym samym zwiększa satysfakcję klientów. Narzędzia monitoringu floty przyczyniają się dzięki temu w wydajny sposób do wzmocnienia wizerunku marki, który zyskuje na profesjonalizmie, niezawodności i produktywności. Klienci są lepiej obsłużeni, lepiej poinformowani, a pracownicy pracują w optymalnych warunkach dla maksymalizacji ich wydajności.

Oprogramowanie geolokalizacyjne zawiera rozmaite opcje. Warto przestudiować je bez zbędnego pośpiechu tak, aby dokonać najlepszego wyboru odpowiadającego zarówno potrzebom firmy, jak mieszczącego się w budżecie.