Jak działa geolokalizacja?

Poznaj najczęściej zadawane pytania o Geolokalizacja pojazdów

Czy po zakupie sprzętu konieczne jest skorzystanie z profesjonalnych usług instalacyjnych? co zrobić jeśli nadajnik się zepsuje?

Jeśli wybrany system wymaga instalacji, zajmie się tym profesjonalista. Instalacja jest zwykle szybka i zapewniona w pakiecie firmy, która dostarcza sprzęt. Instalacji można dokonać poprzez:

  • Zapalniczkę samochodową: do zalet należy niemal natychmiastowe podłączenie, możliwość przypisania nadajnika konkretnemu kierowcy bez względu na pojazd, przenośność sprzętu.
  • Akumulator pojazdu: oznacza to założenie nadajnika na konkretny pojazd i nieco dłuższą instalację (należy liczyć mniej więcej piętnaście minut na każdy pojazd).

Po zainstalowaniu nadajnik jest niezwykle dyskretny.

Jeśli się zepsuje, powinni Państwo skontaktować się z działem obsługi posprzedażnej firmy, która sprzedała urządzenie w celu naprawy lub wymiany nadajnika.
Warto zwrócić uwagę, że większość usługodawców z góry proponuje w umowie utrzymania urządzenia, dzięki czemu można zaoszczędzić na dodatkowych kosztach w razie usterki. Zachęcamy do zasięgnięcia dodatkowych informacji poprzez  zapytanie o ofertę systemu geolokalizacji pojazdów. 

Zapoznaj się z innymi pytaniami o Geolokalizacja pojazdów :

Jak działa geolokalizacja?: często zadawane pytania :

Aby dowiedzieć się więcej o Geolokalizacja pojazdów, sprawdź Nasz przewodnik zakupowy