Informacje o nas
 1. KIM JESTEŚMY?

  "Companeo jest europejskim liderem pomocy profesjonalistom w znajdowaniu dostawców.
  Ułatwiamy osobom podejmującym decyzje w MŚP, prowadzącym działalność na własny rachunek, sprzedawcom detalicznym, stowarzyszeniom, komitetom produkcyjnym i społecznościom lokalnym znajdowanie dostawców produktów oraz usług w celu lepszego rozwoju i zarządzania działalnością. Nasza usługa jest darmowa i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.
  Jak to osiągamy? W COMPANEO sprawdziliśmy i wybraliśmy 5000 uzgodnionych dostawców oferujących setki produktów i usług w sześciu głównych sektorach działalności:"

  • Rozwój biznesowy: Marketing, sprzedaż, komunikacja...
  • Zarządzanie biznesem: Ubezpieczenia, finanse, księgowość...
  • IT i telekomunikacja: Internet, systemy telefoniczne, sieciowe, usługi konserwacyjne, komputery...
  • Usługi ogólne: Meble i wyposażenie biur, transport i logistyka, automaty sprzedające, ...
  • Pojazdy komercyjne: Zakup, wynajem długoterminowy, finansowanie, leasing, pojazdy używane...
 2. Zysk Companeo zależy całkowicie od uzgodnionych dostawców. Użytkownicy mogą wyszukiwać potrzebnych dostawców za pomocą naszych usługi bezpłatnie — za pośrednictwem telefonu lub Internetu. Gwarantuje to całkowitą niezależność w wyborze dostawców.

 3. EUROPEJSKIE NAGRODY BIZNESOWE

  • Companeo, zwycięzca Europejskiej Nagrody Biznesowej 2011 przyznawanej w Barcelonie w Hiszpanii
  • Nagroda ta wyróżnia firmy wykazujące wyjątkowe wyniki finansowe, silny wzrost i innowacyjne strategie. Uczestnicy konkursu oceniają takie kryteria, jak kreatywność, etyka, lojalność użytkowników, długoterminowa wizja biznesowa i spójność wyników. 

  "Wygranie tej wspaniałej nagrody dla szybko rozwijającego się biznesu to dla nas powód do wielkiej dumy. To hołd wszystkim zespołom firmy Companeo w Europie, milionowi naszych użytkowników oraz 5000 dostawców.”
  Prezes i współzałożyciel firmy COMPANEO